S.S.S.

H 100 Serumu Nedir?

 H 100 Serumu, Derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronic Asit, vitamin, mineral, amino-asit ve yardımcı ek içerikler barındıran profesyonel kullanım ürünüdür.

Yüz – Boyun – Gıdı – Dekolte ve El üzeri bölgelerinde, Elastikiyet kaybından / kırışıklıklardan / aşırı kuruluk – nem kaybından şikayetçi olanlar ve daha canlı aydınlık bir görünüm isteyenler.

20 yaşından itibaren doktorların uygun gördüğü her yaştaki kişilere uygulanabilir. Ne kadar Süre Yaptırmalıyım? -Derinizdeki şikayete göre uygulama sıklığı ve süresi, kişiden kişiye değişiklik göstermektedir Genç ciltler : 2 Seans (14 – 21 gün) Orta yaşlı ciltler : 2-3 Seans (14 – 21 gün) Yıpranmış ciltler : 3-5 Seans (07 – 14 gün) Ev Kullanımı İçin Uygun mudur? Hayır, ev kullanımı için uygun değildir. Sadece profesyonel uygulamalarda kullanılır. Kimler Yaptırmamalı? Yüz – Boyun – Gıdı – El üzeri bölgesinde herhangi bir deri hastalığı olanlar, mevcut rahatsızlıkları geçene kadar yaptırmamalıdır.

Derinizdeki şikayete göre uygulama sıklığı ve süresi, kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Genç ciltler : 2 Seans (14 – 21 gün)

Orta yaşlı ciltler : 2-3 Seans (14 – 21 gün)

Yıpranmış ciltler : 3-5 Seans (07 – 14 gün)

Önerilen sürelerdir.

Hayır, ev kullanımı için uygun değildir. Sadece profesyonel uygulamalarda kullanılır. 

Yüz – Boyun – Gıdı – El üzeri bölgesinde herhangi bir deri hastalığı olanlar, mevcut rahatsızlıkları geçene kadar yaptırmamalıdır.

Kullanım Amaçları

Derinin, nem kapasitesinin artmasına

Sarkan/deforme olan bölgelerin sıkılaşmasına 

kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım Alanları

Uygulama Süresi

Derinizdeki şikayete göre uygulama sıklığı ve süresi, kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Genç ciltler

2 Seans     (14 – 21 gün)

Orta yaşlı ciltler

2-3 Seans  (14 – 21 gün)

Yıpranmış ciltler

3-5 Seans  (07 – 14 gün)

BİLGİ RANDEVU TALEBİ OLUŞTURUN

Kliniğinizde ya da muayenehanenizde H100 serumu hakkında bilgi edinmek için formu doldurarak bir randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Randevu bilgileri